BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS - BUDAFOKI MTE-BFC SIÓFOK

Kedves Szurkolóink!

17:00-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 31.fordulója, ellenfelünk a Budafoki MTE lesz. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

Budafoki MTE: Szabó, Margitics, Kovács D., Vass, Filkor, Vankó, Kercsó, Khiesz, Forgács, Pölöskei, Csizmadia. Vezetőedző: Gálhidi György

BFC Siófok: Balajcza, Fehér, Bévárdi, Elek, Hidvégi, Szilágyi, Petneházi, Berde, Nemes, Gál, Vólent. Vezetőedző: Varga Attila

A mérkőzés játékvezetője Böcskei Balázs, segítői Szalai Dániel és Szalai Balázs, a tartalék játékvezető Horváth Tibor.

A 3.percben Vankó indult el lendületesen a baloldalon, kiugratta Kercsót, de Balajcza jó ütemben mozdult ki a kapuból, és kivetődve felszedte a labdát a budafoki játékos elöl.

A 4.percben Bévárdi cseleit követően jól tette be Vólent elé a labdát, de lövését szögletre blokkolták.

A 12.percben Vólent el tudta tolni a játékszert Csizmadia mellett az alapvonal előtt, visszahúzta a jobb lábára, lövését azonban Szabó hárította.

A 22.percben Nemes jól ívelt át Bévárdihoz, aki a földre pattintva tette vissza a labdát középre, Elek érkezett, de a fejéről bokszolta el Szabó a játékszert.

A 32.percben Elek próbálkozott átlövéssel, de saját játékosunkban akadt el a labda, a kipattanóra azonban jól érkezett Berde, de lövése elsuhant a kapufa mellett.

A 39.percben szögletet végezhetett el a Budafok a baloldalról: a kavarodásban átkerült a labda Filkorhoz, de lövését Nemes a gólvonal elöl kivágta! Hatalmas mentés volt!

Szünet következik.

A 48.percben Petneházi ívelt be jobbról egy szögletet, Berde a levegőben lőtte kapura a labdát, de Szabó lehúzta.

Az 52.percben Vankó végezhetett el jó szögből szabadrúgást, a rátekert labdát azonban Balajcza szögletre mentette.

Az 57.percben megszereztük a vezetést: Elek csúsztatását Vólent jó ütemben tolta el Csizmadia előtt, majd ballal szemben a kapuval a hálóba lőtt (0:1)!

A 62.percben cserélt a Budafok: Vég váltotta Vankót.

A 66.percben újabb hazai csere következett: Kovács D. jött le, Ihrig-Farkas ment be helyette.

A 67.percben növelni tudtuk előnyünket! Petneházi egy remek bal lábas lövéssel mattolta Szabót (0:2)!

A 71.percben cserélt csapatunk: Vólent helyett Lorentz állt be.

A 72.percben Pölöskei lövése ment mellé.

A 74.percben Gálhidi György harmadszor is cserélt: Forgács helyett Micsinait küldte be.

A 82.percben cserére szánta el magát Varga Attila vezetőedzőnk: Balázs lépett pályára Elek helyett.

A 89.percben Vass kapott sárga lapot a Budafok csapatából.

A 90.percben Varga Attila kihasználta az utolsó cserelehetőségünket: a sokat dolgozó Nemes helyére Kiss B. állt be.

2 perc hosszabbítást jelzett Horváth Tibor tartalék játékvezető.

Vége a mérkőzésnek! Csapatunk taktikus játékkal, megérdemelten hozta el a 3 pontot Budafokról!

Budafoki MTE – BFC Siófok 0:2 (0:0)

2018.04.22. 16:35