BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS 2018/19 – CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR-BFC SIÓFOK

Kedves Szurkolóink!

13:30-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 17.fordulója, ellenfelünk a Credobus Mosonmagyaróvár lesz az MTE1904 Sporttelepen. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

Credobus Mosonmagyaróvár: Somogyi, Forgács, Zsirai, Kovács B., Winkler, Jelena, Darázs, Vágó, Bakos, Czár, Szabó V.

BFC Siófok: Molnár, Fehér, Szilágyi, Elek, Csilus, Medgyes, Réti, Balogh B., Nemes, Gál, Bolla.

A mérkőzés játékvezetője Kovács Gábor Péter, segítői Kóbor Péter és Aradi József. A tartalék játékvezető Oláh Gábor.

Az 5.percben Jelena szólózott a jobb oldalon, de Gál jól lépett ki rá, ezért kifelé cselezett, beadását könnyedén húzta le Molnár.

A 17.percben Czár ment el a baloldalon, középre ívelt, a labdáról Szabó V. centikkel maradt le, jobbról visszaemelték, a beadást Jelena csúsztatta mellé.

A 20.percben Zsirai kapott sárga lapot, Csilusnak lépett oda túlzottan keményen.

A 22.percben Medgyes jobb oldali sarokrúgása jól szállt be, Fehér érkezett a rövidre, belecsúsztatott, de a labda elment a kapu előtt.

A 25.percben Elek kapott labdát a jobb oldalon, az alapvonalnál szép cselekkel indult befelé, de szögletre mentett Zsirai. Medgyes sarokrúgására ismét Fehér mozdult jó ütemben, de nem sikerült ráfejelnie a kapura.

A 29.percben Darázs kapott sárga lapot, kézzel akadályozott meg egy bedobásunkat.

A szabadrúgás után megszereztük a vezetést! Medgyes ívelt be, Fehér pedig a hálóba fejelt (0:1)!

A 31.percben Bolla – Medgyes összjáték után Szilágyi kapott labdát a jobb oldalon, beadásánál Forgács mentett nagyot.

A 33.percben Nemes kapott remek labdát Rétitől a baloldalon, jól ívelt középre, Elek fejelhetett, de Somogyi lehúzta a játékszert.

A 38.percben Fehér kapott sárga lapot csapatunkból.

Kovács Gábor Péter játékvezető nem hosszabbított az első félidőben.

A szünetben cserélt Mihalecz István vezetőedzőnk: Balogh B. helyett Zamostny folytatja a játékot.

A második játékrész eleje kísértetiesen hasonlít a Kazincbarcika elleni találkozóhoz, villámgyorsan, a 47.percben egyenlített a Credobus Mosonmagyaróvár: Czár baloldali szabadrúgásánál elsőre sikerült felszabadítani, de visszakerült a labda Czárhoz, aki jól tekert középre, és Jelena a hálóba fejelt (1:1).

Röviddel később Bolla jól ívelt középre jobbról, de Elek és Somodi ütközött, a kapust ápolni kell.

Az 58.percben Czár kényszerítőben kapott vissza Szabó V.-tól egy remek labdát, ziccerben léphetett ki, de Molnár bravúrral hárítani tudott.

Az 59.percben Jelena ment el a jobb oldalon, visszatette Czárhoz lövésre, de Molnár ezúttal is nagyot védett.

A másik oldalon Darázs mellett Szilágyi tolta el a labdát, visszagurított Elekhez, de lövését az egyik hazai védő tisztázta.

A 61.percben cseréltek a hazaiak: Szabó V. helyett Bartos lépett pályára.

A 62.percben Zamostny kapott csapatunkból sárga lapot.

A 64.percben kényszerű csere következett hazai oldalon: Somodi nem tudja folytatni a kapuban, a korábban Siófokon is védő Heinrich állt be helyette.

A 69.percben a 16-os baloldalán Winkler lépett ki Bartos remek labdájával ziccerben, Fehér elcsúszott, ahogy a hazai játékos visszahúzta a jobb lábára a játékszert, de Molnár kivédte a lövését.

A 73.percben újra megszereztük a vezetést! Réti nagyszerűen emelt Bollához a jobb oldalon, aki elindult befelé, majd a 16-os sarkáról ballal kilőtte a hosszút (1:2)!

A 76.percben mindkét csapat cserélt: Winklert Katona váltotta, míg nálunk Lorentz jött be Szilágyi helyett.

A 79.percben növelni tudtuk előnyünket: Bolla tolt be egy labdát Elek elé, de Vágó hátulról fellökte, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. A sértett Elek állt oda, és magabiztosan értékesítette a 11-est (1:3)!

A 82.percben végérvényesen eldönthettük volna a 3 pont sorsát:Zamostny passzánál egymásra vártak a hazai védők, Elek megszerezte a labdát, ballal lőtt, de Heinrich nagyot védett.

A 88.percben Bolla és Bakos kapott sárga lapot.

A 90.percben Medgyes tekert rá egy lövést a hazai kapura, de Heinrich hárított.

Somogyi hosszabb ápolása miatt 5 perc a hosszabbítás.

A ráadásban Jelena vállalkozott lövésre a 16-osunk vonaláról, de Molnár elvetődve hárított, a kipattanóra Bartos érkezett, de lövésébe jó ütemben csúszott bele Fehér, és szögletre mentett.

A 92.percben cserélt csapatunk: Elek helyett György lépett pályára, aki első alkalommal állt be NB II-es mérkőzésen, gratulálunk a debütáláshoz!

A végére is maradt még egy mosonmagyaróvári lehetőség: Kovács B. beadását Darázs fejelte mellé.

A lefújás előtt még történt egy komolynak tűnő sérülés: Bakos Bencét kell ápolni.

Végeredmény:

Credobus Mosonmagyaróvár – BFC Siófok 1:3 (0:1)

Bakos Bencét a mérkőzést követően térdsérülés miatt mentő vitte el, klubunk mielőbbi jobbulást, gyógyulást kíván a játékosnak!

2018.11.11. 13:21