BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS 2018/19 – VASAS FC-BFC SIÓFOK

Kedves Szurkolóink!

14:00-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 22.fordulója, ellenfelünk a Vasas FC lesz az újpesti Szusza Ferenc Stadionban a tavaszi nyitányon. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

Vasas FC: Bese, Talabér, Tóth B., Birtalan, Szivacski, Kovács M., Hajdú, Murka, Borbély, Szatmári, Balajti. Vezetőedző: Szanyó Károly

BFC Siófok: Molnár, Fehér, Magasföldi, Horváth A., Elek, Medgyes, Kiss B., Balogh B., Lorentz, Gál, Zamostny. Vezetőedző: Mihalecz István

A mérkőzés játékvezetője Nagy Norbert, segítői Kepe Arnold és Aradi József. A tartalék játékvezető Szilágyi Sándor.

A Vasas csapatában több ismerőssel is találkozhatunk: Szivacski Donát és Murka Benedek a kezdőben kapott helyet, míg Bévárdi Zsombor és Szilágyi Zoltán csereként szállhat majd be.

A mérkőzést 1 perces gyászszünet előzte meg Ihász Kálmán és Serfőző András emlékére.

A 4.percben csapatunkból Fehér kapott sárga lapot, Kovács M.-t buktatta közvetlenül a 16-osunk előtt. Az ígéretes helyről elvégzett szabadrúgást Talabér a sorfalba lőtte.

A 6.percben egy kontratámadás során Medgyes indult el lendületesen, kipasszolta jobbra, Magasföldi beadását Elek próbálta kapura fejelni, de a labda lepattant Zamostny elé, lövését azonban blokkolni tudták.

A 14.percben Murka jobb oldali beadása átszállt a hosszúra, Birtalan stukkolt bele, de Molnár védeni tudott.

A 21.percben Szatmári végezhetett el szabadrúgást a baloldalról, de a labda elsuhant a kapu mellett.

A 23.percben Szivacski szöglet utáni lövése ment fölé.

A 27.percben Birtalan próbálkozott átlövéssel, de Molnár ezúttal is hárítani tudott.

A 29.percben egy jobb oldali támadás végén Kiss B. egy csellel becsapta védőjét, áttolta a bal lábára, majd a 16-os sarkáról fölélőtt.

A 32.percben megszereztük a vezetést! Egy szabálytalanságot követően Magasföldi végezhetett el szabadrúgást szemben a kapuval, a lövés megpattant a sorfalon, Bese hiába nyújtózott, a labda a hálóba hullott (0:1)!

A 34.percben Balajti lépett ki lesgyanús szituációban, bevezette a 16-oson belülre, de lövését Molnár hárítani tudta, a kipattanót pedig Lorentz tudta elrúgni Birtalan elöl.

1 perccel később egy beadást követően Kiss B. mentett nagyot, de a labda így is Birtalan elé került, lövését Molnár védte, a kipattanót Szatmári lőtte el, de ezúttal is hárítani tudott kapusunk.

A 36.percben Birtalan kapott sárga lapot műesésért.

A 38.percben Birtalan készített le lövésre egy labdát Kovács M. elé, a játékszer azonban fölésuhant.

A 43.percben Borbéllyal szemben volt szabálytalan Elek, amiért játékosunk sárga lapot kapott.

1 perc lesz a hosszabbítás.

A szünetben cserélt csapatunk: Balogh B. sérülés miatt hagyta el a pályát, a helyére Réti állt be.

Az 51.percben Tóth B. kapott sárga lapot buktatásért a piros-kékektől.

Az 53.percben kettős cserét hajtott végre Szanyó Károly: Borbély és Murka jött le, Rétyi és Bévárdi állt be.

Az 56.percben Mihalecz István vezetőedzőnk is változtatásra szánta el magát: Horváth P. lépett pályára Zamostny helyett.

A 60.percben egy gyönyörű góllal növelni tudtuk előnyünket! Magasföldi szöglete jól szállt középre, Gál elöl kifejelték a labdát, de Réti érkezett és futtából a hálóba bombázott 16 méterről (0:2)!

A 72.percben Hajdú fejese ment fölé.

A 74.percben a Vasas kihasználta az utolsó cserelehetőségét: Birtalan helyére Hrepka állt be.

Csapatunk is cserél a 75.percben: Csilus váltja az első gólunk szerzőjét, Magasföldit.

A 79.percben Rétyi próbálkozott lövéssel, de Molnár eszén ezúttal sem sikerült túljárni, kapusunk remek formában véd.

A 82.percben Balajti távoli lövése ment fölé.

A 84.percben Rétyi passzát Kovács M. lőtte mellé.

A 85.percben már nagyobb szerencséje volt Rétyinek, a 16-os baloldalán rátekerte a hosszúra sarokra, a labda ezúttal elment Molnár mellett, de a kapufáról kipattant a játékszer és sikerült felszabadítani.

A 89.percben Hrepka fejese ment mellé.

3 perc hosszabbítást jelzett Szilágyi Sándor tartalék játékvezető.

Végeredmény: Vasas FC – BFC Siófok 0:2 (0:1)

Csapatunk küzdeni akarásból jelesre vizsgázott, egységes volt, és bár sokszor a Vasas dominált, megérdemelten nyertük meg a találkozót.

Ezúton mondunk köszönetet a South Coast Ultras-nak a remek szurkolásért!

2019.02.03. 13:50