BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS 2020/21 – BFC SIÓFOK - SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA

Kedves Szurkolóink!

19:00-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 7.fordulója, ellenfelünk a Szeged-Csanád Grosics Akadémia lesz a Szent Gellért Fórumban. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

Szeged-Csanád Grosics Akadémia: Varga B., Ódor, Szilvási, Germán, Moga, Takács, Oláh, Mohl, Varga Sz., Kóródi, Jovanovic. Vezetőedző: Dobos Barna

BFC Siófok:  Hutvágner, Deutsch, Horváth M., Kecskés, Elek, Horváth P., Polényi, Jagodics, Kiss B., Balogh B., Tajthy. Vezetőedző: Gál István

A mérkőzés játékvezetője Hanyecz Bence, segítői Horváth Róbert és Belicza Bence. A tartalék játékvezető Szőts Gergely.

A 4.percben Varga Sz. baloldali beadását követően Kóródi fejelhetett nagy helyzetben kapura, de a földre pattanó labda fölément.

A  8.percben a hazai csapat balról végezhetett el szabadrúgást, a labda jól jött középre, de Takács fejesét védte Hutvágner.

Röviddel később szegedi baloldali kontra végén veszélyesen jött a kapu elé a labda, Deutschról majdnem a hálóban kötött, de ki tudta kotorni szögletre.

A 20.percben Kóródi került lövőhelyzetbe szemben a kapuval, de Hutvágner védte a laposan ellőtt labdát.

A 26.percben Varga Sz. jól tekert a kapunk előterébe egy szabadrúgást, Takács centikkel maradt le róla. A másik oldalon a hazaiak kapusa Varga B. és Oláh összeszaladt, nagy helyzet alakulhatott volna ki, de Balogh B. nem fért végül oda a labdához.

A 28.percben Ódor kapott sárga lapot.

A 31.percben Balogh B. lövése jelentette az első komolyabb veszélyt a szegedi kapura, de Varga B. hárított.

2 perc lesz a hosszabbítás.

Csapatunk cserélt a szünetben: Balogh B. helyett Gaál folytatja a játékot.

Az 50.percben Gaál lövését fogta Varga B.

Az 56.percben megszereztük a vezetést: Elek passzát Tajthy ívelte középre, Kiss B. volt erőszakos, elvette Mohltól a labdát és közelről a felső sarokba bombázott (0:1)!

Az 58.percben Deutsch próbálkozott balos átlövéssel, de Varga B. védeni tudott.

Az 59.percben Kóródi kapott sárga lapot.

A 62.percben cserélt Dobos Barna: Takács helyett Grumic lépett pályára.

A 63.percben egyenlített a Szeged-Csanád Grosics Akadémia: Jovanovic baloldali szöglete jól szállt középre, és a hosszún Germán fejelt a hálónkba (1:1).

A 71.percben Gaál szabadrúgása jól szállt be balról, de Jagodics csúsztatása mellément.

A 72.percben Gál István vezetőedzőnk cserélt: Horváth P. jött le, Hajnal ment be.

A 73.percben sárga lapot kapott Dobos Barna reklamálásért.

A 74.percben ziccert hibázott a Szeged: egy felívelt labdát Grumic készített le Kóródi elé, aki jól passzolt a 16-os baloldalán kiugró Varga Sz. elé, de lövését Hutvágner védeni tudta.

Nem sokáig szabadult fel a kapunk, és a vezetést megszerezte 1 perccel később a hazai csapat: ismét Grumic készített le egy labdát, Germán belöbbölte a védők mögé, és ismét Varga Sz. lépett ki, de ezúttal higgadtan lőtt ballal a kapuba (2:1).

A 77.percben cseréltünk: Elek jött le, a helyén Tömösvári folytathatja a játékot.

A 78.percben ismét a szegedi kispadot figyelmeztette Hanyecz Bence játékvezető, ezúttal a kapusedző, Kapic Bekim kapott sárgát.

A 85.percben egy jobb oldali beadást követően Grumic került helyzetbe, de ballal mellébombázott.

A 86.percben Hajnal lőtt laposan a 16-os bal sarkáról, de Varga B. védett.

A 88.percben cserélt a Szeged: Bitó lépett pályára Varga Sz. helyett.

A 90.percben újabb szegedi csere: Kóródit Rózsahegyi váltotta.

4 perc hosszabbítást jelzett Szőts Gergely.

A ráadásban még Grumic előtt adódott lehetőség, de mellélőtt.