BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS 2020/21 – BFC SIÓFOK-GYIRMÓT FC GYŐR

Kedves Szurkolóink!

19:00-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 6.fordulója, ellenfelünk a Gyirmót FC Győr lesz a Siófok Városi Stadionban. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

BFC Siófok:  Hutvágner, Deutsch, Horváth M., Kecskés, György, Horváth P., Polényi, Jagodics, Kiss B., Balogh B., Tajthy. Vezetőedző: Gál István

Gyirmót FC Győr: Rusák, Vogyicska, Nagy P., Németh, Széles, Simon, Juhász, Heffler, Vass, Hudák, Herjeczki. Vezetőedző: Csertői Aurél

A mérkőzés játékvezetője Gaál Ákos, segítői Király Zsolt és Rózsa Dávid. A tartalék játékvezető Derdák Marcell.

Az 5.percben György került helyzetbe szemben a kapuval a 16-oson belül, de lövését blokkolni tudták.

A 7.percben Nagy P. labdaszerzését követően Herjeczki cselezgetett a 16-os vonalánál, majd ballal fölélőtt.

A 10.percben Heffler baloldali beadására Simon érkezett a rövidre, de nagy helyzetben melléfejelt.

A 17.percben Herjeczki lövése ment mellé.

A 18.percben megszerezte a vezetést a Gyirmót: a kirúgás helyett védőink a labdakihozatalt választották, de Tajthy passzát Simon kapta meg, aki higgadtan az alsó sarokba lőtt (0:1).

A 27.percben nagy ziccert hagyott ki a vendég csapat: egy bedobást követően Herjeczki jól húzta el a védőink mellett a labdát, már szemben volt a kapuval, azonban mellélőtt.

A 31.percben nem sok hiányzott az egyenlítéshez: Balogh B. megforgatta Nagy P.-t a baloldalon, jól ívelt középre, Kecskés átvette a labdát, de lapos lövése mellément.

A 32.percben sikerült az egyenlítés! Polényi jobb oldali beadása jól szállt a kapu elé, Kiss B. érkezett jó ütemben a védők között, és a hálóba lőtt (1:1)!

A 40.percben megszereztük a vezetést is! Balogh B. indult el a gyirmóti kapu felé, Kiss B. csatlakozott a balján, okosan játszottak össze, Balogh B. remek mozdulattal engedte maga elé a játékszert, majd kilőtte a hosszú sarkot (2:1)!

A 45.percben Polényi kapott sárga lapot.

1 perc lesz a hosszabbítás.

A szünetben nem volt egyik oldalon se csere.

Az 52.percben Nagy P. kapott sárga lapot a vendégektől.

Az 53.percben Gál István vezetőedzőnk változtatott az összeállításon: György helyett Gaál lépett pályára.

Az 55.percben Csertői Aurél is cserére szánta el magát: Szatmári váltotta Nagy P.-t.

Az 56.percben Kiss B. szerzett újabb siófoki gólt, de érvénytelenítették a találatot, mert lökött előtte.

A 60.percben Heffler szabadrúgását Hutvágner öklözte szögletre.

A 66.percben Széles kapott sárga lapot.

A 75.percben cseréltünk: Balogh B. helyett Hajnal állt be.

Szintén a 75.percben Tajthy kapott csapatunkból sárga lapot.

A 76.percben cserélt a Gyirmót: Vass helyén Lustyik folytatta a játékot.

A 78.percben Horváth P. tartotta meg a labdát a vendég 16-os baloldalán, majd a cselek után éles szögből lőtt, de Rusák hárítani tudott.

A 83.percben Gál István vezetőedzőnk kihasználta az utolsó cserelehetőséget: Kecskés helyett Elek lépett pályára.

A 86.percben a vendégek kapusa, Rusák kapott sárga lapot, miután ellökte Hajnalt.

A 87.percben Gaál kapott labdát, lövése megpattant az egyik gyirmóti védőn, de Rusák bravúrral szögletre tolta a játékszert.

A 89.percben Hutvágner kapott sárga lapot időhúzásért.

3 perc lesz a hosszabbítás.

A 92.percben cserélnie kellett a vendég csapatnak: Kiss B. rúgott össze Lustyikkal a labdáért folytatott harcban, szándékosság nem volt az esetnél, de a Gyirmót játékosa megsérült. Lázár váltotta. Mielőbbi jobbulást és felépülést kívánunk Lustyik Leventének! Kiss B. sárga lapot kapott.

A végére még kellett egy Hutvágner bravúr is: egy jobb oldali szöglet után a kiöklözött labdát visszalőtték a kapura a lábak között, de kapusunk takarásból is védeni tudott.