BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS 2020/21 – BUDAÖRS-BFC SIÓFOK

Kedves Szurkolóink!

17:30-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 2.fordulója, ellenfelünk a Budaörs lesz a tatabányai Grosics Gyula Stadionban. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

Budaörs: Kovács P., Menyhárt, Fényes, Kékesi, Tamás, Sajbán, Molnár T., Molnár Cs., Horváth R., Horváth E., Halmai. Szakmai igazgató: Bognár György

BFC Siófok:  Hutvágner, Deutsch, Horváth M., Kecskés, Hajnal, Tömösvári, Horváth P., Polényi, Jagodics, Kiss B., Tajthy. Vezetőedző: Gál István

A mérkőzés játékvezetője Szigetvári Márk, segítői ifj.Varga Gábor és Kulman Tamás. A tartalék játékvezető Ducsai József.

Csapatunkban első alkalommal lép pályára tétmérkőzésen a fiatal utánpótlás válogatott Horváth Milán, aki a Budapest Honvédtól igazolt Siófokra! Sok sikert Milu!

A 2.percben Hajnal lépett ki jó ütemben a budaörsi 16-os baloldalán, visszagurított, de Tömösvári lövését védte Kovács P.

A 4.percben Tömösvári lekészítésére Kecskés érkezett, de fölélőtt.

Az 5.percben megszerezte a vezetést a Budaörs: Molnár T. tört be a 16-osunk jobb oldalán, lövését Hutvágner még védeni tudta, de a kipattanót Horváth R. a hálónkba passzolta (1:0).

A 9.percben egy jobb oldali beadást követően Halmai fejese ment mellé.

A 18.percben csapatunkból Polényi kapott sárga lapot.

A 24.percben Molnár Cs. emelt a kapu elé egy szabadrúgást, ami átpattogott a hosszúra, Horváth R. kiszorított helyzetben mellévágta.

A 27.percben Molnár T. középre passzolt labdája után növelhette volna előnyét a Budaörs, de Halmai lövése a felsőlécen csattant.

A 30.percben 10 főre fogyatkozott csapatunk: Polényi a félpályánál szabálytalankodott, amiért megkapta második sárga lapját, és Szigetvári Márk játékvezető felmutatta a piros kártyát is.

A 34.percben az előrehúzódó Menyhárt beadása jól szállt középre, de Molnár T. melléfejelt.

A 37.percben Gál István vezetőedzőnk kettős cserére szánta el magát: Kecskés és Tömösvári helyett Elek és Balogh B. folytatja a játékot.

A 39.percben Horváth R. fejelhetett a kapunkra, de a labda mellément.

A 43.percben nagy lehetőség maradt ki: Balogh B. szögletét a debütáló Horváth M. fejelte rá, de a hazaiak a gólvonal előtt menteni tudtak.

1 perc hosszabbítást mutatott fel Ducsai József.

A szünetben nem volt csere.

Az 52.percben Jagodics kapott sárga lapot csapatunkból. A szabadrúgást Molnár Cs. végezhette el jó szögből, de fölétekert.

A 60.percben cserélt a Budaörs: volt játékosunk, Petneházi Márk lépett pályára, Horváth E.-t váltotta.

A 67.percben is cserélt Bognár György: Menyhárt jött le, Marques állt be.

A 71.percben sikerült az egyenlítés: egy szabálytalanságot követően jobbról Balogh B. végezhetett el szabadrúgást, amit gyönyörűen emelt a hosszúba a kapus felett (1:1)!!

Sokáig nem örülhettünk a döntetlen állásnak: Molnár T. beadását Halmai fejelte a kapunkba a 73.percben (2:1).

A 74.percben a budaörsi 16-os előterében Elek kapott egy labdát, átvette, ráfordult és ballal lőni tudott, de Kovács P. hárított.

A 75.percben kihasználta utolsó cserelehetőségét a Budaörs: Pethő állt be Horváth R. helyett.

A 76.percben növelték előnyüket a hazaiak: Marques cselezgetett a 16-osunk jobb oldalán, lepasszolta Petneházi elé, aki a jobb alsó sarokba lőtt (3:1).

A 77.percben cserél Gál István: Nikházi váltotta Hajnalt.

A 80.percben Horváth P. küzdött meg a labdáért az alapvonalnál, középre ívelt, Elek fejelhetett üresen, de pont középre ment a labda, így Kovács P. védett.

A 85.percben szépítettünk: egy szöglet utáni kavarodásnál Elek harcolt a labdáért, majd a hálóba lőtt (3:2).

A 89.percben Tamás lövését védte Hutvágner.

A 90.percben csapatunkból Elek kapott sárga lapot.

3 perc lesz a hosszabbítás.