BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS - BFC SIÓFOK-BUDAFOKI MTE

Csapatunk 17:00-kor kezd a Budafoki MTE ellen a Révész Géza utcai stadionban.

A mérkőzés játékvezetője Horváth Tibor, asszisztensei Szécsényi István és Kepe Arnold. A tartalék játékvezető Gyarmati II Tibor lesz.

Az online közvetítés a hivatalos Facebook oldalunkon hamarabb frissül technikai okok miatt.

Megvannak az összeállítások:

BFC Siófok: Balajcza, Kozma, Fehér, Szabó B., Elek, Petneházi, Senic, Farkas, Lorentz, Gál, Opavszky. Vezetőedző: Varga Attila. Cserék: Tajti, Tamaskó, Nagy D., Tóth B., Kiss B., Balogh B., Lázár.

Budafoki MTE: Somogyi, Margitics, Vég, Filkor, Harsányi, Kercsó, Khiesz, Nagy T., Pölöskei, Csizmadia, Vaszicsku. Vezetőedző: Prukner László. Cserék: Balogh P., Szabó B., Vankó, Ihrig-Farkas, Oláh, Kirják, Vasiljevic.

A 8.percben Senic startolt a jobb oldalon egy remek labdával,bepasszolt középre, a budafoki védő körülményes volt, de Kozma elcsúszott, így odalett a helyzet.

A 9.percben Farkas átlövése suhant el a budafoki kapu mellett.

A 11.percben Petneházi kapott sárga lapot buktatásért.

A 14.percben Senic szánta el magát lövésre, de szögletre tolta a labdát Somogyi.

A 17.percben Szabó B. passzát Elek lőtte el laposan, de Somogyi ezúttal is védett elvetődve.

A 25.percben Csizmadia végezhetett el szabadrúgást ígéretes helyről, eltekerte a sorfalunk felett, de a lövés mellément.

A 26.percben Kozma kicsiben emelt oda egy labdát a 16-os jobb oldalán Szabó B. elé, de a lövés pillanatában a vendég védők eltolták a labdát.

A 33.percben Petneházi baloldali szabadrúgását Elek csúsztatta nem sokkal mellé.

A 37.percben újabb veszélyes budafoki szabadrúgás következhetett. Filkor és Nagy T. állt oda, utóbbi lőtte el, de Eleket kilőtte a sorfalból.

1 perc lesz a hosszabbítás.

A ráadásban Filkor szögletét Csizmadia fejelte nem sokkal mellé, a félidő így gól nélkül zárult: BFC Siófok-Budafoki MTE 0:0

A szünetben cseréltünk: Kozma helyett Nagy D. folytatja.

Az 55.percben Nagy D. kapott csapatunkból sárga lapot, mely után Nagy T. baloldali szabadrúgása jól szállt középre, de Vaszicsku melléfejelt.

A 65.percben Opavszky löbbölt be egy labdát Nagy D. elé a 16-os jobb oldalán, de ballal fölébombázott.

A 66.percben csapatunkból Lorentz kapott sárga lapot.

A 69.percben megszerezte a vezetést a Budafok: egy jobb oldali beadást követően Pölöskei fejelt a kapunkba (0:1).

A 72.percben Farkas kapott sárga lapot csapatunkból.

Szintén a 72.percben cserélt Varga Attila vezetőedzőnk: Balogh B. lépett pályára Senic helyett.

A 78.percben cseréltünk: Szabó B. jött le,Tóth B. állt be.

A 82.percben 11-esből egyenlítettünk! Lorentzet rántották le Petneházi baloldali szabadrúgásánál, amiért Horváth Tibor büntetőt ítélt. Petneházi állt oda, és higgadtan lőtte be a budafoki hálóba (1:1). Az esetnél Khiesz kapott sárga lapot.

A 84.percben cserélt Prukner László: Pölöskei helyett Ihrig-Farkas a pályán.

A 91.percben Vasiljevic állt be a Budafoknál Nagy T. helyett.

2 perc lesz a hosszabbítás.

A ráadásban már nem esett újabb gól, így a végeredmény: BFC Siófok-Budafoki MTE 1:1 (0:0).

2017.10.08. 16:31