BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS 2018/19 – BFC SIÓFOK-BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ

Kedves Szurkolóink!

16:00-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 30.fordulója, ellenfelünk a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő lesz a Siófok Városi Stadionban. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

BFC Siófok: Molnár, Jánvári, Fehér, Magasföldi, Horváth A., Medgyes, Horváth P., Szakály, Kiss B., Izing, Balogh B. Vezetőedző: Márton Gábor

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Szécsi, Bora, Jagodics, Erdei, Óvári, Domokos, Patvaros, Király, Berki, Kovács N., Kóródi. Vezetőedző: Toni Golem

A mérkőzés játékvezetője Horváth Tibor, segítői Kepe Arnold és Aradi József. A tartalék játékvezető Sipos Tamás.

Márton Gábor vezetőedzőnk ma debütál a kispadon, sok sikert kívánunk neki és a csapatnak!

Az 5.percben Magasföldi végezhetett el szabadrúgást ígéretes helyről, a lövése megpattant a sorfalon és lelassult a labda, így Szécsi végül könnyedén védeni tudott.

A 8.percben Kiss B. kényszerítőzött Szakállyal, Kiss B. betört a 16-os jobb oldalán és úgy tűnt, hogy buktatták, a büntető azonban elmaradt.

A 15.percben Horváth P. buktatását követően Magasföldi végezhetett el újabb szabadrúgást jó szögből, jól tekerte el a sorfal felett, de Szécsi ezúttal is hárított.

Röviddel később Fehér rosszul fejelt a labdába egy felívelésnél, és Berki mehetett kapura, de elszórakozta a lehetőséget, Izing blokkolni tudta a lövését, majd védőnk felszabadított.

A 32.percben Kóródi cselezgetett a baloldalon, visszagurított lövésre, Berki azonban csúsztában mellélőtt.

A 45.percben Erdei próbálkozott lapos átlövéssel, de Molnár könnyedén hárított előrevetődve.

Az első játékrész végén nincs hosszabbítás.

A szünetben cseréltek a vendégek: Domokos helyett Pongrácz állt be.

A 49.percben Kiss B. kapott egy labdát a jobb oldalon, jól ívelt középre, de az egyik balmazi védő kézzel ért a labdához, amiért Horváth Tibor játékvezető 11-est ítélt. Horváth P. állt oda, de lövését védte Szécsi, kimaradt a büntetőnk.

Az 53.percben újabb cserét hajtott végre a Balmazújváros: Bíró váltotta Óvárit.

Az 55.percben Erdei jobb oldali szabadrúgását Jagodics fejelte mellé a hosszún.

1 perccel később Berki lövését paskolta szögletre Molnár.

A 61.percben cserélt Márton Gábor vezetőedzőnk: Magasföldi helyett Zamostny lépett pályára.

A 63.percben Balogh B. ívelt be a baloldalról, a kifejelt labdát Medgyes lőtte kapura, de blokkolni tudtak a balmazi védők.

A 70.percben kihasználta utolsó cserelehetőségét a Balmazújváros: Berki helyette Fekete állt be.

Szintén a 70.percben Medgyes kapott sárga lapot csapatunkból.

A 73.percben Királynak mutatta fel a vendégektől a sárga lapot Horváth Tibor. A szabadrúgást Balogh B. végezte a 16-os jobb sarkától, de eltekerte a hosszú felső sarok mellett.

A 75.percben cserélt csapatunk: Réti állt be, Balogh B. jött le.

A 78.percben egy jobb oldali szabadrúgást ívelhetett be a Balmazújváros, de mellécsúsztatták a labdát.

A 82.percben megszereztük a vezetést! Horváth P. cselezgetett a baloldalon, középre adta a játékszert, ami Medgyes mögé jött, de sikerült átvennie, tolt rajta kettőt, majd ballal az alsó sarokba lőtt (1:0)!

A 86.percben kihasználta Márton Gábor vezetőedzőnk az utolsó cserelehetőséget is: Medgyest Gál váltotta.

A 90.percben Szakály szöglete jól szállt középre, de Horváth P. léc alá tartó fejesét lehúzta Szécsi.

3 perc hosszabbítást jelzett Sipos Tamás tartalék játékvezető.

A 91.percben növelni tudtuk előnyünket! Szakály gyorsan elvégzett szabadrúgása jól szállt be a védők mögé, Szécsi kimozdult a kapujából, de Horváth P. átemelte felette a labdát, a visszaérő Bora már nem tudott menteni, a játékszer a hálóban kötött ki (2:0)!