BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS 2019/2020 – BFC SIÓFOK-AQVITAL FC CSÁKVÁR

Kedves Szurkolóink!

14:30-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 26.fordulója a 2019/2020-as bajnoki szezonban, ellenfelünk az Aqvital FC Csákvár lesz a Siófok Városi Stadionban. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

BFC Siófok: Hutvágner, Jánvári, Beliczky, Elek, Bencze, Csilus, Remili, Kiss B., Izing, Kővári, Tajthy. Vezetőedző: Gál István

Aqvital FC Csákvár: Markek, Tányéros, Nándori, Daru, Mészáros, Galambos, Tamás, Mim, Albert, Baracskai, Madarász. Vezetőedző: Visinka Ede

A mérkőzés játékvezetője Gaál Ákos, segítői Kulman Tamás és Király Zsolt. A tartalék játékvezető Szilasi Szabolcs.

A kezdőben kapott helyett egyik új igazolásunk, Beliczky Gergő, akinek sok sikert kívánunk!

A 3.percben Mészáros kapott labdát a 16-os jobb oldalán, középre passzolt, de Galambos bal lábas lövése mellément.

A 6.percben Remili veszélyeztetett egy jobb külsős lövéssel, de a játékszer mellésuhant.

A 7.percben megszerezte a vezetést a Csákvár: Mim labdaszerzését követően Galambos indult a kapunk felé, továbbpasszolt Daruhoz, aki a 16-osunk jobb oldaláról kilőtte a hosszú alsó sarkot (0:1).

A 18.percben egy sajnálatos esemény történt: játékosunk Kővári egy ütközés után a földre került, és cserére volt szükség – a jobb térdén sérült meg, jobbulást kívánunk!

Tajthy felívelt szabadrúgását Elek csúsztatta le Bencze elé, de jobb lábas lövését fogta Markek.

Tajthy újabb felívelésével Beliczky lépett volna ki, de Markek jól mozdult ki a kapujából, és felszedte a játékszert.

A 26.percben Bencze végezhetett el szögletet a jobb oldalról, amit Elek lekészített Remili elé, lövését azonban bravúrral tolta szögletre Markek.

A 29.percben rövid ideig tartó siófoki öröm volt: Elek lőtt a vendégek hálójába, de Gaál Ákos érvénytelenítette a találatot.

A 36.percben veszélyes kontrát vezetett a Csákvár: Tamás játszott össze Alberttel, majd a visszakapott labdát ellőtte, de Csilus belecsúszott és hatalmasat mentett.

A 40.percben Albert ütközte le Benczét, amiért a csákvári játékos sárga lapot kapott.

A 41.percben 11-es gyanús szituáció maradt befújás nélkül: Eleket rántották le a 16-oson belül, de Gaál Ákos nem ítélt büntetőt.

A 43.percben Daru kapott sárgát a vendégektől, miután elkaszálta Benczét.

A 45.percben növelni tudta előnyét a Csákvár: Tamás ment el a jobb oldalon, bepasszát Daru kotorta a kapunkba (0:2).

A szünetben cserélt csapatunk: Horváth A. váltotta Benczét.

A 48.percben nagy siófoki lehetőség maradt ki: Remili szépen tekert a 16-os baloldalára, az előrehúzódó Jánvári lőhetett, de Tányérosnak sikerült belelépnie.

Az 50.percben csapatunkból Jánvári kapott sárga lapot. A szabálytalanságot követően Madarász végezhetett el szabadrúgást szemben a kapunkkal mintegy 18 méterről, de a labda nem sokkal elsuhant a felsőléc felett.

Az 59.percben Elek kapott sárga lapot reklamálásért.

A 62.percben cserélt a Csákvár: Daru és Mim jött le, Kocsis és Major állt be.

Röviddel később ismét Madarász végezhetett el jó szögből szabadrúgást, de Hutvágner védeni tudott.

A 66.percben cserélt Gál István vezetőedzőnk: Beliczkyt Balogh B. váltotta.

A 71.percben Remili indult meg a csákvári kapura, laposan ellőtte, Elek talán odacsúszhatott volna, de a labda mellément.

A 73.percben újabb gólt szerzett a Csákvár: Tamás kapott labdát a 16-os bal sarkánál, elindult befelé, Galambos elé pöckölte, aki ballal a lábak között a hosszú sarokba gurított (0:3).

A 76.percben egy felívelt labdával 100%-os ziccerben léphetett ki Baracskai, de Hutvágner lábbal hárítani tudott.

Szintén a 76.percben kihasználta utolsó cserelehetőségét a vendég csapat: Pratsler folytatta a játékot Tamás helyett.

A 82.percben sikerült szépíteni: Kiss B. passza után Remili tolt egyet a labdán, majd a hálóba bombázott (1:3)!

A 86.percben Mészáros kapott sárga lapot.

3 perc lesz a hosszabbítás.

A 93.percben Csilus kapott sárga lapot csapatunkból.