BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS 2019/2020 – BFC SIÓFOK-WKW ETO FC GYŐR

Kedves Szurkolóink!

19:00-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 4.fordulója a 2019/2020-as bajnoki szezonban, ellenfelünk a listavezető WKW ETO FC Győr  lesz a Siófok Városi Stadionban. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

BFC Siófok: Hutvágner, Jánvári, Tajthy, Magasföldi, Horváth A., Csilus, Horváth P., Szakály, Izing, Balogh B., Lorentz. Vezetőedző: Gál István

WKW ETO FC Győr: Horváth T., Vashkeba, Bagi, Horváth Z., Vári, Andric, Szimcsó, Vukasovic, Hidi, Charizopulos, Kovács K.. Vezetőedző: Boér Gábor

A mérkőzés játékvezetője Antal Péter, segítői Csatári Tibor és Aradi József. A tartalék játékvezető Kovács J. Zoltán.

Hutvágner Gergely első alkalommal kapott helyett a siófoki kezdőben, a Gyirmót ellen nagyon jól szállt be csereként! Sok sikert kívánunk Hutinak!

A 12.percig kellett várni az első lehetőségre: Magasföldi jobb oldali szabadrúgása átszállt a hosszúra, Szakály emelt vissza, Jánvári csúsztatta kapura, de elakadt a fejes. Bagi kiemelt labdájára Balogh B. csapott le, de bal lábas lövése fölément.

A 13.percben Szimcsó ment el a baloldalon, jól tette középre, Horváth Z. elsőre fejbe lőtte Jánvárit, a lepattanót pedig a felsőlécre vágta.

A 17.percben Horváth P. szerzett labdát a középpályán, elindult a győri kapura, majd mintegy 17 méterről leadott lövését Horváth T. tolta fölé.

A szögletet Balogh B. végezte el, Lorentz csúsztatta kapura, de sajnos Izinget találta telibe.

A 21.percben kontráztak a zöld-fehérek: Horváth Z. jobb külsővel lőtte be üres területbe a labdát Andric felé, aki visszahúzta a bal lábára, de lövését fogta Hutvágner.

A 22.percben megszereztük a vezetést! Horváth P. jól fordult le a védőjéről a baloldalon, középre ívelt, Szakály elsőre a levegőben megszelídítette a játékszert, majd Horváth T. mellett a kapuba gurított. A kapus hozzá ért, és Vári is megpróbálta kikotorni, de nem jártak sikerrel! (1:0)

A 40.percben Bagi tekert rá egy baloldali szabadrúgást a rövid alsó sarokra, de Hutvágner szögletre paskolta a játékszert.

Kovács J. Zoltán tartalék játékvezető 2 perc hosszabbítást jelzett.

A szünetben cserélt Boér Gábor: Vashkeba helyett Gengeliczki állt be a győri csapatba.

A vendégek egy távoli szabadrúgással veszélyeztettek: Vukasovic kellemetlen lövését védte Hutvágner.

A 49.percben Magasföldi emelt jól középre egy szabadrúgást, Izing előrevetődve fejelte kapura, de Horváth T. oldalra ütötte a labdát.

Az 53.percben Andric lövése ment el a kapufa mellett.

Az 56.percben Szimcsó kapott sárga lapot a vendégektől, majd Boér Gábor vezetőedző le is cserélte: Gránicz lépett pályára.

Az 58.percben Hutvágner remek kirúgását Horváth P. tolta ki Balogh B-hez, lapos lövését azonban fogta a győri kapus.

Röviddel később egy jobb oldalról átívelt labdát Vári vett le nagy helyzetben, de Csilus remek ütemben mentett.

A 65.percben újabb jobb oldali beadás szállt be középre veszélyesen, nem sikerült felszabadítani, a játékszer Bagi elé került, lövését azonban bravúrral védte Hutvágner!

A 70.percben cserélt Gál István vezetőedzőnk: Jagodics állt be Magasföldi helyett.

Röviddel később Gránicz szabadrúgását tornázta szögletre Hutvágner.

A 75.percben  Horváth A. küzdött meg a labdáért a jobb oldalon, Horváth P.-hez passzolt, aki a 16-os jobb sarkáról megcélozta a rövid felső sarkot, de a győriek hálóőre védett.

A 78.percben cserélt a WKW ETO FC Győr: Charizopulos helyett Simon állt be.

A 82.percben csapatunk is cserélt: Horváth P.-t Zamostny váltotta.

A 86.percben vitatható 11-eshez jutott a Győr: Antal Péter játékvezető szerint Csilus kezére pattant a játékszer. A megítélt büntetőt Vári végezte el, de Hutvágner védeni tudta!

A 88.percben Jánvári kapott sárga lapot.

A 90.percben Zamostny cselezte be magát jobbról középre a16-os vonalánál, bal lábas lövését azonban fogta Horváth t.

5 perc lesz a hosszabbítás.

A ráadásban kihasználjuk az utolsó cserelehetőségünket: Szakály helyett Réti állt be a 91.percben.

A 93.percben a sokat dolgozó Tajthy kapott sárga lapot csapatunkból.