BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS 2019/2020 – DOROGI FC - BFC SIÓFOK

Kedves Szurkolóink!

16:00-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 9.fordulója a 2019/2020-as bajnoki szezonban, ellenfelünk a Dorogi FC lesz a Buzánszky Jenő Stadionban. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

Dorogi FC Mursits, Nagyházi, Beke, Papp, Albert, Dlusztus, Földi, Csillag, Barna, Lénárt, Paudits. Vezetőedző: Németh Szabolcs

BFC Siófok: Hutvágner, Tajthy, Horváth A., Csilus, Szakály, Réti, Kiss B., Izing, Balogh B., Lorentz, Zamostny. Vezetőedző: Gál István

A mérkőzés játékvezetője Németh Ádám, segítői Bertalan Dávid és Horváth Zoltán. A tartalék játékvezető Farkas Tibor.

A 4.percben jobbról végezhetett el szögletet a Dorog, de Dlusztus melléfejelte.

A 8.percben Beke kapott sárga lapot hazai oldalon.

A 10.percben Paudits is sárga lapot kapott.

A 13.percben Kiss B. a 16-os balsarkáról jól passzolt be a kapu elé a labdát, Szakály nyúlt bele, de Mursits lábbal védett.

A 15.percben Földi emelt be jobbról egy labdát, Hutvágner belepaskolt, a hosszún azonban Barna elé került, aki telibe lőtte a kapufát.

A 17.percben megszereztük a vezetést! Csilus labdaszerzését követően, Szakály begurított középre, Kiss Balázs elé került a játékszer, és okosan betekerte a hosszú sarokba (0:1)!

A 22.percben Lorentz kapott sárga lapot csapatunkból.

1 perccel később Beke kapott labdát a 16-os jobb sarkánál, elindult befelé, majd ballal mellélőtt.

Nem hosszabbított Németh Ádám játékvezető az első játékrész végén.

A 47.percben Szakálynál láttak kezezést, amiért ígéretes szögből végezhetett el szabadrúgást a Dorog, de Albert lövésénél a rövid kapufa mellett hagyta el a játékteret a labda.

Az 50.percben a dorogi Nagyházi kapott sárga lapot.

Az 54.percben Zamostny próbálkozott lövéssel, de blokkolták a hazai védők.

Az 57.percben cserélt a Dorog: Girsik állt be, Csillag jött le.

A 60.percben Gál István vezetőedzőnk is cserélt: Horváth P. váltotta Zamostnyt.

A 65.percben egy szögletet követően a lecsorgó labda Girsik elé került, de jócskán fölélőtt.

A 70.percben növelni tudtuk előnyünket! Tajthy jobb oldali szögletére remek ütemben érkezett Izing, és mindenkit megelőzve a hálóba fejelt (0:2)!

Cserélt csapatunk a gól után: Balogh B. jött le, a helyén Bencze folytatja a játékot.

A 71.percben cserélt a Dorog: Sitku váltotta Pauditsot.

A 74.percben Izing kapott sárga lapot.

A 76.percben Németh Szabolcs kihasználta utolsó cserelehetőségét: Földi helyett Nyíri lépett pályára. Csapatunk is cserélt: Tajthy helyett Magasföldi állt be.

A 82.percben Papp ívelt be egy szögletet jobbról, Dlusztus fejesét azonban Hutvágner védte.

A 85.percben egy felívelt labdába előbb Horváth P. csúsztatott bele, majd Bencze, így Magasföldi került helyzetbe, de mellélőtt.

2 perc hosszabbítást jelzett Farkas Tibor tartalék játékvezető.

Vége a mérkőzésnek, megérdemelten szereztük meg a 3 pontot!