BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS 2019/2020 – DUNA ASZFALT TLC - BFC SIÓFOK

Kedves Szurkolóink!

17:00-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 13.fordulója a 2019/2020-as bajnoki szezonban, ellenfelünk a Duna Aszfalt TLC lesz Tiszakécskén. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

Duna Aszfalt TLC: Varga, Nyilas, Preklet, Zádori, Erdélyi, Kardos, Kocsis, Sváb, Szuhodovszki, Fabio, Durso. Vezetőedző: Simon Antal

BFC Siófok: Hutvágner, Tajthy, Horváth A., Csilus, Horváth P., Szakály, Jagodics, Kiss B., Balogh B., Lorentz, Bora. Vezetőedző: Gál István

A mérkőzés játékvezetője Nagy Róbert, segítői Dr.Varga Zsolt és Márkus Tamás. A tartalék játékvezető Rúsz Márton.

Agresszívan indult a mérkőzés, szabálytalanságokkal és ápolásokkal.

Az 1.percben Szakályt darálták le a 16-oson belül hátulról, de elmaradt a 11-es. A másik oldalon Jagodics lépett oda keményen Nyilasnak az oldalvonal mellett. Őt is, Szakályt is ápolni kell.

A 3.percben Csilus mentett nagyot: egy jobb oldali kontra végén Kocsis lőtt a kapunkra ballal, de Csilus fejjel tisztázni tudott.

Az 5.percben Horváth P. ütközött a hazaiak kapusával, újabb ápolás következett.

A 8.percben újra orvosok és masszőrök a pályán: Horváth A. és Szuhodovszki fejelt össze.

A 15.percben Nyilast ugratták ki a baloldalon, jobb külsővel ellőtte középre, Hutvágner tolta fölé a lövéssel felérő beadást.

A 16.percben Durso kapott labdát a jobb oldalról, majd lövése a kapufán csattant.

A 18.percben Nyilas – Sváb volt a labda útja, a bepasszolt labda elakadt egy siófoki lábban, de Nyilas elé pattant, aki azonban nem találta el jól, és a ballal mellélőtt.

A 30.percben Nyilas vágta fel Balogh B.-t, amiért sárga lapot kapott a hazaiak játékosa. Egyúttal kényszerű csere a Tiszakécskénél: Nyilas jött le sérülés miatt, Kirchner állt be.

A 38.percben Csilus kapott sárga lapot.

Röviddel később egy jobb oldali beadást Zádori fejelt a kapunkra, de a földön felpattanó labdát könnyedén fogta Hutvágner.

A 45.percben szép támadást vezettünk a jobb oldalon, a bepasszolt labdát Horváth P. próbálta ellőni, de közben elcsúszott, így a játékszer se ment kapura.

2 perc a hosszabbítás az ápolások miatt.

A második félidőre nem volt csere egyik oldalon se.

Az 50.percben Csilus remek keresztlabdát adott Szakálynak, aki átvette, tolt egyet rajta, de fölélőtt.

Az 53.percben 11-eshez jutott csapatunk! Kiss B. ment el a baloldalon, középre lőtt, de Preklet kézzel ért a labdához. A büntetőhöz Horváth P. állt oda, és magabiztosan értékesítette! (0:1)

Preklet az eset után sárga lapot is kapott reklamálásért.

Az 57.percben újabb kényszerű csere hazai oldalon: Szuhodovszki jött le, Szabó D. állt be.

Az 59.percben Horváth P. küzdött a labdáért az alapvonalnál Fabio-val, Balogh B. szemfüles volt és elcsente a játékszert, lekészítette Lorentznek lövésre, de ballal fölétekert.

A 63.percben Simon Antal kihasználta a Tiszakécske utolsó cserelehetőségét: Durso helyett Tölgyesi állt be.

A 64.percben Gál István vezetőedzőnk is cserére szánta el magát: Bencze váltotta Balogh B.-t.

A 66.percben Hutvágner kapott sárga lapot időhúzás címén.

A 67.percben Kirchner vállalkozott lövésre, de Hutvágner védeni tudott.

A 70.percben egyenlített a Tiszakécske: 11-es gyanús szituáció történt a 16-osunkon belül, a labda továbbcsorgott, Nagy Róbert játékvezető továbbengedte a játékot, mindenki kivárt, de Szabó D. nem, és a hálónkba lőtt (1:1).

A 73.percben cserélt csapatunk: György állt be, Csilus jött le.

A 75.percben Hutvágner mutatott be nagy bravúrt, Zádori lövését hárította.

A 79.percben Horváth P. szabadrúgása suhant kapura, de védett Varga.

A 82.percben a harmadik cserelehetőségünket is kihasználtuk: Elek lépett pályára hosszú idő után bajnoki mérkőzésen, Horváth A. jött le.

A 84.percben remek támadást vezettünk a jobb oldalon, Szakály passzát György okosan sarkalta tovább Lorentz elé, de ballal fölélőtt.

Egy perccel később megszerezte a vezetést a Duna Aszfalt TLC: Tölgyesi szögleténél nem sikerült felszabadítani, Kardos lőtte el a lábak között, és a játékszer az alsó sarokban végezte (2:1). A gól után Szakály reklamálásért, Kardos túlzott gólörömért kapott sárga lapot.

3 perc lesz a hosszabbítás.

A ráadásban Szabó D. vállalkozott lövésre, de Hutvágner a léc alá tartó labdát fölétornázta.

Vége a mérkőzésnek. Nem sikerült az előnyünket megtartani, így a 3 pont Tiszakécskén maradt.

Duna Aszfalt TLC – BFC Siófok 2:1 (0:0)

2019.10.20. 16:49