BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS 2019/2020 – SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA - BFC SIÓFOK

Kedves Szurkolóink!

17:30-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 5.fordulója a 2019/2020-as bajnoki szezonban, ellenfelünk a Szeged-Csanád Grosics Akadémia lesz Gyulán. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

Szeged-Csanád Grosics Akadémia: Takács, Germán, Tóth G., Gajdos, Szabó P., Moga, Pongrácz, Oláh, Varga, Mohl, Orosz. Vezetőedző: De Oliveira Janeiro Joao Pedro

BFC Siófok: Tajti, Jánvári, Tajthy, Horváth A., Bencze, Csilus, Horváth P., Szakály, Izing, Balogh B., Lorentz. Vezetőedző: Gál István

A mérkőzés játékvezetője Dolnegó Bálint, segítői Kovács Gábor és Szvetnyik Bence. A tartalék játékvezető Farkas Tibor.

A kapuban ezúttal Tajti Norbert fog állni, miután Hutvágner Gergely lebetegedett.

A 3.percben Balogh B. ment el a baloldalon, középre gurított, de Horváth P. lövését védte Takács.

A 8.percben Mohl baloldali beadása jól szállt be, de Germán és Szabó P. is lemaradt a labdáról.

A 10.percben Szakály támadott le jó ütemben, labdát szerzett az utolsó embertől, de hosszan pattant el tőle, és a kapujából kimozduló Takács felszabadított.

A 17.percben Varga szabadrúgásába Moga csúsztatott bele, de Tajti magabiztosan húzta le a játékszert.

A 31.percben a hazai csapat vezetőedzője sárga lapot kapott reklamálásért.

A 33.percben elmaradt egy büntető: Balogh B. tört be a 16-os baloldalán, és leütközték, még csattant is, de nem kaptunk 11-est.

A 41.percben újabb szabálytalanság történt a hazai 16-os sarkánál, Jánvárit buktatták. Dolnegó Bálint ezúttal büntetőt ítélt: Horváth P. állt oda, és higgadtan lőtt a hálóba. (0:1)

A 44.percben növelni tudtuk előnyünket! Tajti remek kirúgásával Balogh B. találta meg, Horváth P. kitolta Bencze elé, aki jó ütemben lépett ki, megindult a szegedi kapura, elhúzta Takács mellett és a hálóba lőtt! (0:2)

2 perc lesz a hosszabbítás.

Csilus a ráadásban remek labdát emelt be a védők mögé, Balogh B. vette át, de mielőtt ellőhette volna, szögletre tisztáztak a hazaiak.

A szünetben cserélt a Szeged-Csanád Grosics Akadémia: Andorka lépett pályára Szabó P. helyett.

Az 54.percben Horváth A. kapott sárga lapot csapatunkból.

Az 58.percben gólt szerzett a Szeged-Csanád Grosics Akadémia, amely magasabb fokozatra kapcsolt a másodi játékrész elején. Csilus szabálytalanságát követően az alapvonalról íveltek be egy szabadrúgást a hazaiak, nem sikerült felszabadítani, a labda Mohl elé került, aki ballal takarásból a hálóba vágta a játékszert. (1:2)

A 62.percben kezezés miatt jó helyről végezhetett el szabadrúgást a hazai csapat, Germán azonban a sorfalba bombázott.

A 68.percben cserélt Gál István vezetőedzőnk: Szakály helyett Magasföldi állt be.

A 75.percben cserélt a Szeged-Csanád Grosics Akadémia: Oláht Sóron váltotta.

A 76.percben Germánnak mutatta fel Dolnegó Bálint játékvezető a sárga lapot, amiért lerántotta Benczét.

A 77.percben sikerült megtörni a szegedieket: jól szállt középre a jobb oldalról a labda, és Jánvári remek ütemben érkezve a hálóba fejelt! (1:3)

A 78.percben Gajdos is besárgult hazai oldalon.

A 82.percben cserélt csapatunk: György váltotta Benczét, akit ápolni is kellett.

A 83.percben a szegediek portugál edzője a harmadik cseréjét is beküldte: Bitó állt be Gajdos helyett.

A 86.percben kihasználtuk az utolsó cserelehetőségünket: Horváth P. jött le, Zamostny állt be.

5 perc lesz a hosszabbítás.

A 91.percben Moga kapott sárga lapot a hazaiaktól.

A ráadás utolsó percében Magasföldi labdájával Zamostny lépett ki a védők között, jól tolta tovább Györgyhöz, aki okosan visszahúzta a jobb lábára, de nem sokkal fölélőtt.

Vége a mérkőzésnek! Újabb fontos siófoki győzelem született, 3 ponttal térhet haza a csapat Gyuláról!